Wyniki Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Podkowie Leśnej, 19.03.2016 r.

Szczypiorniści z kategorii szkół podstawowych rywalizowali 19 marca w Podkowie Leśnej. Można powiedzieć, że gospodarze potwierdzili swoją dominację w tej dyscyplinie. Jako gospodarze wystawili dwie reprezentacje i obie wywalczyły miejsca medalowe. Prócz gospodarzy do  zawodów przystąpiły ekipy z Nadarzyna, który był reprezentowany przez SP z Woli Krakowiańskiej, Bieniewic – Gmina Błonie, Brwinowa i Michałowic.

Najwięcej emocji dostarczyły mecze Podkowy Leśnej i Michałowic, w początkowej fazie turnieju lepsi okazali się uczniowie z Michałowic w starciu z uczniami KIK-u, ale finał należał już do gospodarzy – uczniowie zespołu szkół wzięli odwet za kolegów i wywalczyli złoto.

Przez cały turniej swoich młodych mieszkańców oglądał i dopingował Burmistrz Podkowy Leśnej Artur Rusiński, który na zakończenie wraz z prezesem SGZM wręczył puchary, medale i nagrody rzeczowe wszystkim drużynom oraz statuetki za wyróżnienia indywidualne: najlepszego zawodnika dla Jurka Ohme (Podkowa Leśna I), najlepszego bramkarza dla Kosmy Stajewskiego (Podkowa Leśna KIK).

Końcowa klasyfikacja:

  1. Podkowa Leśna 1 – Jerzy Ohme, Kacper Lorens, Antoni Eckhoff, Patryk Matusiak, Antoni Lepre, Kordian Galiński, Antoni Pietras, Joachim Suchoparski, Igor Galiński.
  2. Michałowice
  3. Podkowa Leśna – KIK
  4. Bieniewice
  5. Brwinów
  6. Wola Krakowiańska

Fotoreportaż z wydarzenia

Możesz również polubić…