Regulamin newslettera
Dopisując swój adres e-mail do bezpłatnej listy mailingowej, zgadzasz się na otrzymywanie bezpłatnych informacji o aktualnych wydarzeniach, planowanych imprezach, osiągnięciach itp. Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.

Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne.

Zarejestrowany może samodzielnie wprowadzić swoje dane do newslettera lub je usunąć w dowolnej chwili, wykonując poniższe czynności.

Aby dopisać się do newslettera wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na stronie głównej (lewy panel strony) i kliknij „Zapisz” .

Aby wypisać się z newslettera wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na stronie głównej i kliknij „Wypisz”.

UWAGA!
Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia” nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze osobom trzecim.

*

Drogi Użytkowniku newslettera,

w związku z obowiązującymi od 25 maja 2018 r. zmianami dot. ochrony prywatności przypominamy o zakresie i zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”, zarejestrowane pod adresem: 05-822 Milanówek, ul. Kościuszki 45.

Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przekazywania Ci informacji o aktualnych wydarzeniach, planowanych konkursach, imprezach, osiągnięciach itp. Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”. 

Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się tylko, jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie powyższych informacji (newslettera) drogą elektroniczną.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych, ich sprostowania lub usunięcia.

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez samodzielne wypisanie się z newslettera, wg wskazówek umieszczonych powyżej, lub wysłanie prośby na adres: sgzm.mazovia@gmail.com 
2009-02-16 11:28:25 | drukuj
Partnerzy

poprzednie zamknij następne