Michałowice i Brwinów tryumfatorami turnieju w Lesznie
8 kwietnia na boisku Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie odbył się turniej piłkarski dzieci z klas 1-3 SP „MAZOVIA CUP 2017”, pod patronatem Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza i Wójta Gminy Leszno. Wzięło w nim udział 6 drużyn z Podkowy Leśnej, Błonia, Milanówka, Brwinowa, Michałowic i Leszna. Rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym”. 

Po zaciętej piłkarskiej walce w duchu „fair play” zwycięzcami zostały ex aequo zespoły z Michałowic i Brwinowa, trzecie miejsce przypadło drużynie z Podkowy leśnej, czwarte - Milanówkowi, piąte - zespołowi z Leszna, i szóste - drużynie z Błonia.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Filip Włodarczyk z Brwinowa, a najlepszym bramkarzem - Maciej Sypniewski z Michałowic. 

Wszystkie dzieci otrzymały słodycze i napoje firmy BioPlanet, a zwycięzcy dodatkowo puchary, medale i prezenty z logo Gminy Leszno. Każda drużyna otrzymała grę planszową Jungle Speed.
A na zakończenie każdy mógł skosztować pysznej pizzy.

Imprezę prowadził pan Grzegorz Gładysz, który został nagrodzony przez Wójta Andrzeja Cieślaka pamiątkową tabliczką, za promocję piłki nożnej w Gminie Leszno.

Sędzią turnieju był tradycyjnie Pan Łukasz Trawiński.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy na kolejne turnieje już wkrótce.2017-04-14 07:27:22 | drukuj
Partnerzy

poprzednie zamknij następne