Regulamin newslettera
Dopisując swój adres e-mail do bezpłatnej listy mailingowej, zgadzasz się na otrzymywanie bezpłatnych informacji o aktualnych wydarzeniach, planowanych imprezach, osiągnięciach itp. Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.

Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne.

Zarejestrowany może samodzielnie wprowadzić swoje dane do newslettera lub je usunąć w dowolnej chwili, wykonując poniższe czynności.

Aby dopisać się do newslettera wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na stronie głównej (lewy panel strony) i kliknij „Zapisz” .

Aby wypisać się z newslettera wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na stronie głównej i kliknij „Wypisz”.

UWAGA!
Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia” nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze osobom trzecim.

*

Drogi Użytkowniku newslettera,

w związku z obowiązującymi od 25 maja 2018 r. zmianami dot. ochrony prywatności przypominamy o zakresie i zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”, zarejestrowane pod adresem: 05-822 Milanówek, ul. Kościuszki 45.

Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przekazywania Ci informacji o aktualnych wydarzeniach, planowanych konkursach, imprezach, osiągnięciach itp. Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”. 

Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się tylko, jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie powyższych informacji (newslettera) drogą elektroniczną.

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez samodzielne wypisanie się z newslettera, wg wskazówek umieszczonych powyżej, lub wysłanie prośby na adres: sgzm.mazovia@gmail.com 2009-02-16 11:28:25