Wyniki turnieju w gminie Brwinów
Kolejne zmagania gmin zrzeszonych w „Mazovii” odbywały się w gminie Brwinów, na boisku „Orlik” w Żółwinie. Udział w zawodach wzięły reprezentacje: Błonia, Brwinowa, Leszna, Michałowic, Milanówka, Nadarzyna i Podkowy Leśnej. Brwinów jako gospodarz wystawił dwie drużyny. W składzie pierwszego zespołu byli uczniowie Szkoły Podstawowej z Otrębus, drugiego - brwinowskiej dwójki.

Po przyjeździe drużyn odbyła się odprawa trenerów, losowanie kolejności gier i ustalenia sędziowskie, i już o 9.00 słychać było pierwszy gwizdek. Po rozegraniu gier grupowych zostały wyłonione zespoły grające w półfinale. Kolejne mecze ustaliły kolejność w dolnej części tabeli, a w finale zespół z gminy Michałowice podejmował Milanówek. Walka była tak zacięta, że końcowy wynik musiały rozstrzygnąć rzuty karne. 

Ostateczna klasyfikacja: 
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Leszko Dawid z Michałowic, a najlepszym bramkarzem - Alan Żaboklicki z Milanówka.

Ceremonii wręczenia pucharów, medali i upominków przewodził zastępca Burmistrza gminy Brwinów p. Jerzy Wysocki, koordynator „Mazovii” p. Wojciech Wlazło, oraz Dyrektor ZS w Żółwinie p. Marta Szwemin.

Reportaż fotograficzny z wydarzenia>>

2017-05-11 07:55:22