Mazovia Cup 2016 - Piłka Nożna Halowa Chłopców

W minioną sobotę, 5 listopada br., w Gimnazjum nr 2 im. Świętego Maksymiliana Kolbego w Błoniu odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych w ramach rozgrywek Mazovia Cup 2016.

W zawodach udział wzięły reprezentacje siedmiu gmin. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Gimnazjum im. Jana Pawła II z Nadarzyna, przygotowana przez pana Łukasza Milaszkiewicza. Na drugim miejscu uplasowała się międzyszkolna drużyna z Milanówka (chłopcy z Gimnazjum Społecznego MTE i Gimnazjum nr 3) pod opieką pani Joanny Domagały, a brązowy medal wywalczyła drużyna z Podkowy Leśnej, w której grali chłopcy z Zespołu Szkół oraz Katolickiego Gimnazjum. Opiekunem brązowych medalistów była pani Agata Lewandowska.

Zwycięska drużyna Turnieju z Nadarzyna wraz z opiekunem oraz obecnymi podczas zawodów burmistrzami gmin, od prawej: burmistrzem gminy Błonie Arkadiuszem Kamińskim, wójtem gminy Michałowice Krzysztofem Grabką oraz burmistrzem gminy Błonie Zenonem Reszką