Liga tenisowa Mazovia Cup 2014

Drużyny Michałowic i Leszna zostały pierwszymi półfinalistami tegorocznej edycji ligi tenisowej Mazovia Cup. W pierwszym spotkaniu Michałowice wygrały po zaciętym meczu 4/2 z Lesznem. W pojedynku decydującym o końcowym układzie tabeli grupy „B” zawodnicy Michałowic, zwycięzcy z ubiegłego roku, wygrali z Nadarzynem 6/0. Awans do ½ finału z drugiego miejsca wywalczył zespół z Leszna po niespodziewanym zwycięstwie 4/2 z Nadarzynem, trzecią drużyną zeszłorocznej edycji ligi tenisowej Mazovia Cup.

W grupie „A” sprawa awansu jest ciągle otwarta; szansę mają zespoły Podkowy Leśnej, Błonia i Milanówka. W rozegranych dotychczas spotkaniach Milanówek wygrał 4/2 z Brwinowem i przegrał 2/4 z Podkową Leśną. Pierwsze zwycięstwo w historii rozgrywek odniosła drużyna Błonia, która wygrała z Brwinowem 4/2. Remisem 3/3 zakończył się natomiast bardzo zacięty mecz Podkowa Leśna / Brwinów.

Mecze tegorocznej edycji ligi Mazovia Cup odbywają się na kortach w Błoniu i Nowej Wsi. Zakończenie ligi zaplanowaliśmy na niedzielę 21 września. Półfinały i finał zostaną rozegrane na kortach przy szkole w Nowej Wsi.

Tenis został włączony do rozgrywek Mazovia Cup w ubiegłym roku, inicjatorem i koordynatorem ligi tenisowej, w której bierze udział około sześćdziesięciorga dzieci i młodzieży jest Klub Sportowy „Tennis Life” z Brwinowa.

Waldemar Cecuła
prezes K.S. “Tennis Life”

Możesz również polubić…