Mazovia Cup 2016 – Piłka Nożna Halowa Chłopców, 5.11.2016 r.

Zwycięska drużyna Turnieju z Nadarzyna wraz z opiekunem oraz obecnymi podczas zawodów burmistrzami gmin, od prawej: burmistrzem gminy Błonie Arkadiuszem Kamińskim, wójtem gminy Michałowice Krzysztofem Grabką oraz burmistrzem gminy Błonie Zenonem Reszką

W minioną sobotę, 5 listopada br., w Gimnazjum nr 2 im. Świętego Maksymiliana Kolbego w Błoniu odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych w ramach rozgrywek Mazovia Cup 2016.

W zawodach udział wzięły reprezentacje siedmiu gmin. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Gimnazjum im. Jana Pawła II z Nadarzyna, przygotowana przez pana Łukasza Milaszkiewicza. Na drugim miejscu uplasowała się międzyszkolna drużyna z Milanówka (chłopcy z Gimnazjum Społecznego MTE i Gimnazjum nr 3) pod opieką pani Joanny Domagały, a brązowy medal wywalczyła drużyna z Podkowy Leśnej, w której grali chłopcy z Zespołu Szkół oraz Katolickiego Gimnazjum. Opiekunem brązowych medalistów była pani Agata Lewandowska.

Tuż za podium, na miejscu czwartym, uplasowało się Błonie, reprezentowane przez drużynę mieszaną z Gimnazjów nr 1 i nr 2,  przygotowaną przez panią Agnieszkę Rutkowską. Miejsce piąte, szóste i siódme zajęły odpowiednio drużyny z: Gimnazjum w Michałowicach, z opiekunem panią Jolantą Kołpaczyńską; Zespołu Szkół w Lesznie, z trenerem panem Filipem Bąkiem; oraz drużyna mieszana z Brwinowa, z trenerem  panem Sebastianem Kończakiem.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Jakub Podgrudny z Michałowic, a najlepszym bramkarzem – Łukasz Przewłocki z Nadarzyna.

Gospodarzem Turnieju był burmistrz Zenon Reszka, a wśród honorowych gości zawodów zasiedli: prezes Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia Arkadiusz Kosiński – burmistrz gminy Brwinów,  wójt gminy Michałowice Krzysztof Grabka oraz dyrektor SGZM Mazovia Wojciech Wlazło.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za prawdziwie sportowe emocje i walkę fair play.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Turnieju i czuwali nad jego sprawnym przebiegiem.

Zdjęcia z turnieju

Możesz również polubić…