Wyniki turnieju piłki nożnej w Lesznie

23 września wznowiliśmy cykl spotkań sportowych organizowanych w ramach Stowarzyszenia „Mazovia”. Na obiektach Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie rozegrany został turniej piłki nożnej z cyklu Mazovia Cup w kategorii szkół podstawowych (roczniki 2011–2013).

Rywalizowały drużyny z sześciu gmin: Błonia, Brwinowa, Leszna, Michałowic, Milanówka i Nadarzyna. Zespoły grały na boisku trawiastym w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym” w danej grupie.

O czołowe miejsca w klasyfikacji końcowej walczyli zawodnicy z Nadarzyna i Bieniewic (gmina Błonie). Wyrównaną walkę rozstrzygnęły rzuty karne – na pierwszej pozycji uplasował się Nadarzyn.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Ezel Danisikaya z gminy Nadarzyn. W bramce nie miał sobie równych Staś Limanowski z drużyny brwinowskiej.

Turniej poprowadził Grzegorz Gładysz, trener PZPN, ratownik medyczny. Zawodnikom sędziował Łukasz Trawiński, licencjonowany sędzia PZPN.

Klasyfikacja końcowa

  1. msc. – Nadarzyn
  2. msc. – Bieniewice (gmina Błonie)
  3. msc. – Brwinów
  4. msc. – Michałowice
  5. msc. – Leszno
  6. msc. – Milanówek

W wydarzeniu udział wzięli: gospodarz turnieju – wójt gminy Leszno Grzegorz Banaszkiewicz, prezes Stowarzyszenia „Mazovia” Jerzy Wysocki, dyrektor i koordynator Stowarzyszenia „Mazovia” Wojciech Wlazło, koordynatorzy sportowi: Edyta Przybysławska (Leszno), Filip Bąk (Leszno), Artur Niedziński (Podkowa Leśna).

Dziękujemy uczestnikom i wszystkim, którzy włączyli się w organizację turnieju.

 

Galeria zdjęć

Możesz również polubić…