Turniej piłki nożnej w Milanówku

W tegorocznym turnieju piłki nożnej, który odbył się 18 maja w milanowskim Centrum Sportu i Rekreacji „Grudów”, udział wzięły reprezentacje czterech gmin należących do SGZM „Mazovia”, z: Brwinowa, Michałowic, Milanówka i Podkowy Leśnej.

Zespoły grały w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym” w danej grupie. I choć wszystkie reprezentacje gmin dzielnie rywalizowały, to drużyna z Brwinowa miała największe powody do radości – bo stanęła na najwyższym podium! Tuż za nią uplasował się zespół gospodarzy. Trzecie i czwarte miejsce zdobyły, odpowiednio: Podkowa Leśna i Michałowice.

Tradycyjnie wybrano najlepszego bramkarza turnieju. W tej kategorii tryumfował Milanówek, a to za sprawą Bartosza Żacha. Tytuł najlepszego zawodnika jednogłośnie przyznano reprezentantowi zwycięskiej drużyny z Brwinowa – Adrianowi Bulikowi. Obaj zawodnicy otrzymali nagrody specjalne.

Rywalizującym drużynom sędziował Mirosław Rastawicki.

Koordynatorem turnieju był Włodzimierz Filipiak, prowadzący sekcję sportu przy Milanowskim Centrum Kultury. Po tak emocjonujących zmaganiach nie mogło zabraknąć posiłku dla sportowców – koordynacją logistyczno-gastronomiczną zajęła się p. Emilia Zadykowicz. Pomoc medyczną zapewniła p. Ewa Więckowska.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju i czuwali nad jego sprawnym przebiegiem. 

Zwycięzcy i uczestnicy rozgrywek zostali uhonorowani pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez SGZM „Mazovia”, które wręczyli: prezes Stowarzyszenia „Mazovia” Jerzy Wysocki, wiceburmistrz Milanówka Ryszard Raban, dyrektor/koordynator Stowarzyszenia „Mazovia” Wojciech Wlazło, koordynator turnieju Włodzimierz Filipiak.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Wszystkim sportowcom życzymy sukcesów w kolejnych turniejach „Mazovii”. Najbliższy już w czerwcu!

Galeria zdjęć

Możesz również polubić…