Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Ruścu, 27.03.2024 r.

Fotografia wspólna na zakończenie turnieju

I miejsce – gmina Nadarzyn
II miejsce – Podkowa Leśna
III miejsce – gmina Michałowice
IV miejsce – gmina Brwinów
Najlepsza bramkarka – Wanda Stochlak
Najlepsza zawodniczka turnieju – Anna Szefler

Za nami kolejny turniej Mazovii, tym razem w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. Spotkanie odbyło się 27 marca 2024 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej w Ruścu, ul. Osiedlowa 72. W rozgrywkach udział wzięły 4 drużyny z: Brwinowa, Michałowic,, Nadarzyna i Podkowy Leśnej.
Gospodarzem wydarzenia był wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński, który przywitał wszystkich Gości.
Przybyłych Gości oficjalnych z imienia i nazwiska oraz osoby ważne ze względu na wydarzenie przedstawił prezes MAZOVII, Jerzy Wysocki.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Ruśca. Powody do zadowolenia mieli również zawodnicy z Podkowy Leśnej, którzy wywalczyli drugie miejsce, a także gminy Michaławice, zajmując trzecią pozycję w klasyfikacji ogólnej.

Najlepszą bramkarką okazała się Wanda Stochlak z drużyny gminy Nadarzyn.
Najlepszą zawodniczką turnieju uznano Anna Szefler z Podkowy Leśnej.

Podczas Turnieju wszyscy mieli okazję spotkać się na chwilę ze słynnym polskim piłkarzem ręcznym i trenerem Bogdanem Wentą.

Wszystkim zawodniczkom należą się gratulacje i podziękowania za ciężką pracę i wysiłek włożony zarówno w przygotowanie do zawodów, jak i zaangażowanie podczas rozgrywek. Swoją postawą dostarczyły kibicom wielu niezapomnianych emocji i wrażeń.
Każdy taki turniej przyczynia się do popularyzacji sportu wśród dzieci i młodzieży, jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, promocji szkół w regionie oraz umocnienia współpracy i więzi między gminami.
Serdecznie gratulujemy!


Możesz również polubić…